Dom Aktualności

Nowy, niskosłodzony, wysokiej jakości popcorn

Chiny Suzhou Joywell Taste Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Suzhou Joywell Taste Co.,Ltd Certyfikaty
Świetna firma, wspaniałe produkty!

—— James

Dziękuję JOY WELL TASTE Team. Moje zamówienie jest bardzo pilne. I zawsze tu byli, kiedy się z nimi skontaktowałem. Naprawdę godny zaufania Partner Współpracy !!!

—— Syrena

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Nowy, niskosłodzony, wysokiej jakości popcorn
najnowsze wiadomości o firmie Nowy, niskosłodzony, wysokiej jakości popcorn

W ostatnich latach zapotrzebowanie ludzi na jakość i zdrowie jest coraz większe, a produkty o niskiej zawartości cukru stają się nowym trendem w kategorii przekąsek.

Jeśli chodzi o popcorn, chrupiący i ubogi w cukier, zawsze było to duże wyzwanie techniczne.

 

W tradycyjnym procesie chrupkość i cukier zawsze idą w parze, mniejszy cukier, mniejsza chrupkość.Wyższy cukier, wyższa kruchość.

Aby przezwyciężyć ten problem, cały nasz zespół badawczo-rozwojowy poświęcił się badaniom, próbując znaleźć przełom w tej technologii. Po ponad roku poświęconych badaniom, eksperymentom, porównaniom i powtórzeniach, w końcu dokonaliśmy przełomu w tej kwestii.

 

Drastycznie zmniejszyliśmy zawartość cukru, zachowując jednocześnie chrupiącą kukurydzę. Nowy popcorn zawiera mniej niż połowę cukru tradycyjnego popcornu, ale zapewnia wyższą jakość.Ten nowy produkt jest pierwszym w kraju i jedynym w Chinach.

W tym nowym produkcie stworzyliśmy różne smaki, takie jak gęsty aromat serowy, pikantny smak syczuański, smak zupy kukurydzianej, a także kolorowy popcorn wykonany z naturalnego mrożonego proszku z owoców i warzyw. Bardzo smaczny z wysoką jakością!

 

Mamy nadzieję, że te nowe produkty przypadną do gustu każdemu i będą się dobrze sprzedawać na rynkach krajowych i zagranicznych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami lub wyślij e-mail na adres salesa@joywelltaste.com.

 

Dzięki za zawsze pomoc i wsparcie ze strony klientów w kraju i za granicą.

Będziemy nadal zapewniać wysokiej jakości produkty, przystępne ceny i dobrą obsługę!

najnowsze wiadomości o firmie Nowy, niskosłodzony, wysokiej jakości popcorn  0najnowsze wiadomości o firmie Nowy, niskosłodzony, wysokiej jakości popcorn  1najnowsze wiadomości o firmie Nowy, niskosłodzony, wysokiej jakości popcorn  2najnowsze wiadomości o firmie Nowy, niskosłodzony, wysokiej jakości popcorn  3najnowsze wiadomości o firmie Nowy, niskosłodzony, wysokiej jakości popcorn  4

Pub Czas : 2021-04-26 13:46:03 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Suzhou Joywell Taste Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Tang

Tel: 0086 13390899288

Faks: 86-0512-66056288

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)